Biuro Związku Gmin Krajny
aleja Piasta 1, 77-400 Złotów, tel: 67 353 39 41

Kategorie

Konkurs plastyczny "Kwiatek dla Matki Ziemi"

  Znalezione obrazy dla zapytania wfośigw poznań

    Dofinansowano ze środków

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony

 Środowiska i Gospodarki Wodnej

                  w Poznaniu.


Lista uczestników konkursu plastycznego „Kwiatek dla Matki Ziemi”

 

 

 

 

Lp.

Przedszkola

Nazwa grupy

Liczba dzieci



1




Odział Przedszkolny Przy Szkole Podstawowej im. Marii Kilar Kleszczyna 28; 77-400 Złotów


Oddział Przedszkolny Kleszczyna




23


2


Oddział Przedszkolny Skic



24



3







Przedszkole Gminne w Lipce
ul. Gajowa 1; 77-420 Lipka


Jeżyki


24


4



Motylki


18

 

5



Zajączki


24


6


Skrzaty



22


7







Publiczne Przedszkole Nr 2
ul. 8 Marca 18; 77-400 Złotów


Biedronki


26


8



Słoneczka


26


9



Motyle


26


10



Żabki


24



11


Przedszkole Publiczne Stara Wiśniewka 16;

77-411 Stara Wiśniewka




Słoneczka



27


12


Przedszkole Publiczne im. Królewny Śnieżki
ul. Domańskiego 13; 77-424 Zakrzewo


Mrówki



25


13


Motyle



25


14












Publiczne Przedszkole Nr 1
ul. Grochowskiego 14; 77-400 Złotów


Motyle


25


15



Żabki


24


16



Krasnale


25


17



Słoneczka


23


18



Misie


22


19



Biedronki A


25


20



Literki


23


21



Biedronki B


24


22







Publiczne Przedszkole Nr 4
ul. Królowej Jadwigi 54; 77-400 Złotów



Zające


25


23



Skrzaty


26


24



Misie


25


25



Krasnoludki


26



26


Oddział Przedszkolny w Zespole Szkół Nr 2 w Świętej
Święta 40; 77-400 Złotów




 Krasnoludki



19


27







Publiczne Przedszkole Nr 3      

Pl. Wolności 12; 77-400 Złotów


Literki


25


28



Biedronki


21


29



Misie


25


30



Motyle


24


31



Oddział Przedszkolny Przy Szkole Podstawowej Łąkie



Niezapominajki



21


32


Żuczki



23



33


Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Fanianowie




Pszczółki



21



34


Szkoła Podstawowa w Sławianowie Oddział przedszkolny



Roczne przygotowanie do szkoły




10



35


Oddział Przedszkolny przy Publicznej Szkole Podstawowej w Śmiardowie Złotowskim




Gwiazdeczki



17


 

36


Niepubliczna szkoła Podstawowa w Stawnicy Grupa Przedszkolna



Grupa przedszkolna


17



37


Przedszkole Katolickie im. Św. Wojciecha ul. Moniuszki 18; 77-400 Złotów




Kubuśki



22



38


Zespół Szkół Nr 1 w Radawnicy Oddział Przedszkolny ul. Szkolna 2; 77-400 Radawnica




Jagódki



19


39


Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Mali Odkrywcy" ul. Potulickich 25; 77-400 Złotów




Mądre Sówki


22


40



Szkoła Podstawowa w Sławianowie Oddział przedszkolny




Maluchy



19



41


Szkoła Podstawowa im. Tony-ego Halika Oddział Przedszkolny w Górznej, GÓRZNA 19, ZŁOTÓW




Grupa starsza



16


PODSUMOWANIE 912

 

 

 

Lp.

Szkoły podstawowe

Nazwa grupy

Liczba dzieci


1




Szkoła Podstawowa im. Marii Kilar w Kleszczynie



kl. I


13


2



kl. II


13


3



kl. III


10



4


Zespół Szkół Nr 2 w Świętej Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej - Święta 40




kl. II B



16



5


Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Staszica ul. Boh. Westerplatte 9; 77-400 Złotów




kl. III B



23


6



Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Fanianowie Fanianowo 29; 89-310 Łobżenica



kl. I



15


7


kl. II a



11


8


kl. III



12


9





Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Stawnicy



kl. I


8


10



kl. II


10


11



kl. III


5


12




Publiczna Szkoła Podstawowa w Śmiardowie Złotowskim; 77-424 Zakrzewo



kl. III


4


13



kl. II


5


14



kl. I


8


15


Publiczna Szkoła Podstawowa ul. 29 Stycznia 29; 77-424 Zakrzewo



kl. II a


19


16


Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Wojciecha w Złotowie ul. Moniuszki 18; 77-400 Złotów



kl. I


23


17


kl. III


17


18


Zespół Szkół w Łąkie Szkoła Podstawowa Łąkie 95; 77-420 Lipka




kl. II



18



19


Zespół Szkół w Tarnówce - Szkoła Podstawowa w Tarnówce ul. Zwycięstwa 27, 77-416 Tarnówka




kl. IA



20


20


Szkoła Podstawowa Nr 3 w Złotowie w Zespole Szkół Samorządowych Nr 1 w Złotowie ul. Królowej Jadwigi 54



kl. II C


23


21


kl. I


22


22


Publiczna Szkoła Podstawowa im. Obrońców Polskości - Stara Wiśniewka 51



kl. II


8


23


kl. III




24


Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie ul. 8 Marca 16; 77-400 Złotów




kl. IIA



21



25


Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie ul. Bohaterów Westerplatte 9, 77-400 Złotów




kl. I E



22


26



Szkoła Podstawowa Im. Komisji Edukacji Narodowej w Łobżenicy ul. Sikorskiego 3, 89-310 Łobżenica


kl. II D


17


27



kl. III


16




28


Zespół Szkół Nr 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Radawnicy ul. Szkolna 2, 77-400 Złotów




kl. III



19


PODSUMOWANIE 308

Regulamin konkursu plastycznego "Kwiatek dla Matki Ziemi"

Wyniki konkursu " Kwiatek dla Matki Ziemi"

 

Znalezione obrazy dla zapytania wfośigw poznań

    Dofinansowano ze środków

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony

 Środowiska i Gospodarki Wodnej

                  w Poznaniu.

 

 

Na podstawie protokołu sporządzonego 3 czerwca 2016 roku przez Komisję Konkursową w składzie:

Pani Danuta Szewczuk - pracowik Urzędu Miasta Złotów

Pani Renata Kowalczyk - członek Związku Artystów Plastyków. Prezes Oddziału Krajeńskiego "Krajna" ZAP z siedzibą w Złotowie

Pani Anna Kaper - pracownik Gminy Zakrzewo

Pani Magdalena Borsich - pracownik Gmniny Złotów

Związek Gmin Krajny w Złotowie ogłasza listę laureatów w konkursie plastycznym " Kwiatek dla Matki Ziemi".

 


 

 Kategoria: Przedszkola i oddziały przedszkolne
Nazwa placówki Nazwa grupy Klasyfikacja
Zwycięzcami są:
Szkoła Podstawowa w Sławianowie Oddział Przedszkolny Sławianowo 1, 77-400 Złotów Grupa Maluchy Miejsce I
Przedszkole Publiczne im Królewny Śnieżki w Zakrzewie ul. Ks. B. Domańskiego 13, 77-424 Zakrzewo Grupa Pracowite Mrówki Miejsce II
Publiczne Przedszkole nr 1 ul. Grochowskiego 14, 77-400 Złotów Grupa Literki Miejsce III
Wyróżnienia przyznane zostały dla:
Przedszkole Publiczne im Królewny Śnieżki w Zakrzewie ul. Ks. B. Domańskiego 13, 77-424 Zakrzewo Grupa Motylków Wyróżnienie
Publiczne Przedszkole nr 2 w Złotowie ul. 8 Marca 18, 77-400 Złotów Grupa Słoneczka Wyróżnienie
Zespół Szkół nr 1 w Radawnicy Oddział Przedszkolny ul. Szkolna 2 Radawnica Grupa Jagódki Wyróżnienie
 
Kategoria: Szkoły Podstawowe
Nazwa placówki Klasa Klasyfikacja
Zwycięzcami są:
Zespół Szkół w Tarnówce Szkoła Podstawowa ul. Zwycięstwa 27; 77-416 Tarnówka Klasa Ia Miejsce I
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Obrońców Polskości w Starej Wiśniewce Klasa III Miejsce II
Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Fanianowie Klasa IIa Miejsce III
Wyróżnienia przyznane zostały dla:
Zespół Szkół w Łąkiem Klasa II Wyróżnienie
Publiczna Szkoła Podstawowa w Śmiardowie Złotowskim Klasa III Wyróżnienie
Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w Złotowie Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie im. plut. Michała Robaka ul. Królowej Jadwigi 54 Złotów Klasa II c Wyróżnienie
Zamknij

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.