Biuro Związku Gmin Krajny
ul. Wawrzyniaka 4A, 77-400 Złotów, tel: 67 353 39 41

Kategorie

Edukacja ekologiczna - terminy spotkań



Wszystkich Mieszkańców gmin członkowskich Związku Gmin Krajny serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania informacyjne dotyczące segregacji i recyklingu odpadów komunalnych.


Podczas prelekcji będzie poruszana m.in. tematyka racjonalnego wykorzystywania zasobów środowiska, minimalizacji produkcji odpadów, zagrożeń wynikających ze spalania śmieci w piecach domowych.


Przedstawione zostaną zasady funkcjonowania Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, do których mieszkańcy mogą zawieźć m.in. odpady wielkogabarytowe, budowlane i rozbiórkowe, niebezpieczne czy też zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.



Harmonogram spotkań



 

01.10.2019

18:00 - Bielawa, Krzywa Wieś, Grodno (Krzywa Wieś 4a)

19:00 Nowy Dwór (sala wiejska)


02.10.2019

17:00 - Stare Dzierzążno (sala wiejska)

18:00 - Dzierzążenko, Łopienko, Wielatowo (Dzierzążenko, sala wiejska 11)

19:00  - Blękwit (OSP Blękwit 22)


04.10.2019

17:00 Kościerzyn Mały (sala wiejska)

18:15 Szczerbin (sala wiejska)

19:30 Wiktorówko (sala OSP)


07.10.2019

18:45 Wersk (sala OSP)

20:00 Osowiec (sala wiejska/szkoła)


08.10.2019

18:15 Chlebno (sala wiejska)

19:30 Witrogoszcz Osada + Witrogoszcz Wieś (Witrogoszcz Wieś, świetlica wiejska)


09.10.2019

17:30 Zakrzewo (Dom Polski)

18:45 Głomsk (sala OSP)


10.10.2019

17:00 Złotów, ul. Boh. Westerplatte 12, aula

18:45 Nowa Wiśniewka (świetlica wiejska)

 

 

14.10.2019

17:30 - Wąsosz, Rosochy (Wąsosz, sala wiejska przy placu zabaw)

19:15 - Plecemin (wiata)


16.10.2019

18:00 - Józefowo wspólnoty (sala wiejska)


17.10.2019

17:00 Sokolna (sala wiejska)

18:15 Piecewo (sala wiejska)

19:30 Ptusza (wiata)


18.10.2019

17:00 Dźwierszno Małe (sala wiejska)

18:15 Dźwierszno Wielkie (sala wiejska)

19:30 Topola (sala wiejska)


22.10.2019

18:30 Rudna (świetlica wiejska)


23.10.2019

17:00 Fanianowo (budynek szkoły)

18:15 Dębno (sala wiejska)

19:30 Dziegciarnia (sala wiejska)


24.10.2019

17:00 Łobżenica (Gminne Centrum Profilaktyki i Aktywności Społecznej "Kwadrat", ul. Złotowska 16A)

18:00 Kunowo (Gminne Centrum Profilaktyki i Aktywności Społecznej "Kwadrat", ul. Złotowska 16A)

19:15 Luchowo (sala wiejska w Trzeboniu)


25.10.2019

18:00 Ferdynandowo (sala wiejska)

19:30 Kruszki (sala wiejska)


30.10.2019

17:00 Złotów (sala ZCAS)


Serdecznie zapraszamy!

Zamknij

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.