pojemnik

29.04.2022 - Piątek    Złotów: Jaśminowa,  Kwiatowa, Pogodna, Promykowa, Różana, Słoneczna, Zamkowa, Dzierżążenko nr 1a-1l (ul. Zamkowa), 27-40 (ul. Jerozolimska), ul. A. Dorsza    
02.05.2022 - Poniedziałek    Okonek: Kolejowa, Ogrodowa, Chrobrego, Mieszka I, Stawowa, Wodna, 1 Maja, Leśna, Piastowska, Stockelsdorf, Chłopickiego, Spokojna, Koszalińska, Słoneczna, Wojska Polskiego, Plac Wolności, Sosnowa, Rzeczna, Zacisze, Dębowa, Miodowa, Poznańska    
04.05.2022 - Środa    Złotów: Głębinowa, Jarzębinowa, Jodłowa, Kujańska, Ogrodowa, Piaskowa,Wodociągowa     
05.05.2022 - Czwartek    Łomczewo, Lotyń, Przybysław, Babi Dwór, Brzozówka, Kruszka, Brokęcino, Borki, Drzewice, Lędyczek, Dolnik, Glinki Suche, Anielin, Glinki Mokre, Wojnówko, Skoki, Lubnica, Lubniczka, Wegorzewo    
06.05.2022 - Piątek    Zabudowa wielolokalowa - odpady niesegregowane (zmieszane)    
09.05.2022 - Poniedziałek    Złotów: Brzozowa, Chojnicka, Ciesielska, Domańskiego, Kamieniarska, Krzywoustego, Łowiecka, Murarska, Polna, Powstańców, Reymonta, Rzemieślnicza, Sienkiewicza, Sosnowa, Stolarska, Ślusarska, Wańkowicza, Za dworcem, Zielna    
10.05.2022 - Wtorek    Złotów: 600-Lecia, Boczna, Boh. Westerplatte, Głębinowa, Jagiełły, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Królowej Jadwigi, Marii Zientara- Malewskiej, Matejki, Moniuszki, Nieznanego Żołnierza, Norwida, Piasta, Robaka, Spacerowa, Skłodowskiej, Staszica, Szkolna, Szpitalna    
11.05.2022 - Środa    Złotów: 8-go Marca, Bartosza, Bytomiaków, Dorsza, Gąszczak, Horsta, Jaśka, Kokowskiego, Kołodzieja, Kresowiaków, Kwidzyniaków, Leśna, Okrężna, Pellowskiego, Potulickich, Rodła, Rozdroże, Rożeńskiego, Wielatowska, Witosa, Zakątek, Złota    
12.05.2022 - Czwartek    Złotów: Cechowa, Chrobrego, Dworzaczka, Garncarska, Grochowskiego, Kościelna, Mickiewicza, Mokra, Nowa, Nowy Rynek, Obrońców Warszawy, Panny Marii, Pasterska, Plac Kościuszki, Plac Paderewskiego, Plac Wolności, Podolska, Półwiejska, Rybacka, Skargi, Słowackiego, Spichrzowa, Stary Rynek, Studzienna,  Targowa, Towarowa, Wawrzyniaka, Wodna, Wojska Polskiego, Zduny, Radowskiego, Kocika, Brzezińskiego, Świerkowa, Rogatki    
13.05.2022 - Piątek    Złotów: Al. Petera Josepha Lenne, Brzuchalskiego, Czarna Droga, Drzymały, Dwór Złotowski, Gorzelniana, Grudzińskich, Hubego, Jastrowska, Jerozolimska, Jeziorna, Maćkowiczów, Miła, Partyzantów, Plażowa, Spokojna, Wędkarska, Widokowa, Wioślarska, Zaciszna, Żeglarska     
16.05.2022 - Poniedziałek    Okonek: Zdobywców Wału Pomorskiego, Niepodległości, Lipowa, Szczecińska,Kowalska, Chojnicka, 2 Lutego, Spółdzielców, Cmentarna, Jana Pawła II, Jeziorna    
17.05.2022 - Wtorek    Czernice, Głomsk, Ługi, Nowa Wiśniewka, Nowy Głomsk, Prochy, Stara Wiśniewka    
18.05.2022 - Środa    Bługowo, Buntowo, Karolewo-Kaczochy, Rudna, Skic, Sławianowo, Sławianówko    
19.05.2022 - Czwartek    Drożyska Wielkie nr 1, 69; Kujanki Wyb.; Nowa Wiśniewka Wyb. nr 17, 19; Poborcze Wyb. nr 5, 7, 23, 23A, 24, 25; Prochy Wyb. nr 12, 16, 18-20; Stara Wiśniewka Wyb. nr 84, 84A, 88, 90, 92, 93, 95, 99, 109, 112A, 126; Śmiardowo Złotowskie Wyb. nr 41, 42; Zakrzewo Wyb. nr 1, 3-12, 7A, 15, 15A, 16, 18-26, 28-33;  + Płosków, Stare Dzierzążno 32, Stawnica Wyb. nr 32, 35, 37, 55, 100    
20.05.2022 - Piątek    Kleszczyna, Nowa Święta, Święta, Wąsosz     
23.05.2022 - Poniedziałek    Łobżenica: 1-go Maja, Krótka, Mickiewicza, Ogrodowa, Plac Wolności 1-11, Pocztowa, Polna, Powstańców 1-19, (nr nieparzyste), Sienkiewicza, Wyrzyska 2-30 (nr parzyste), Wyrzyska 15-33 (nr nieparzyste), Zajazdowa    
24.05.2022 - Wtorek    Blękwit, Klukowo, Górzna, Nowiny, Pieczynek, Zalesie    
25.05.2022 - Środa    Bielawa, Grodno, Józefowo, Kamień, Krzywa Wieś, Radawnica, Grudna    
26.05.2022 - Czwartek    Annopole, Bartoszkowo, Pomiarki, Tarnowski Młyn 1-3, Tarnówka Węgierce, Annopole nr 10; Piecewo nr 43; Płytnica (os. Leśne); Ptusza nr 29, 31; Tarnowiec nr 24, 27, 29; Tarnowski Młyn Wyb, nr 4-6; Tarnówka Wyb. Nr 1, 2, 4, 5, 7,; Plecemin 16A-D. 20A; Blękwit Wyb. nr 2/3, 6, 29, 33B, 48, 50, 52, 62, 101, 103, 105, 108, 120; Międzybłocie 36, 36A, 38, 39, 41A, 41C, 42, Zalesie Wyb. nr 31-44, 48; Pieczyn, Zawilce    
27.05.2022 - Piątek    Lipka: ul. IV Dyw. Piechoty, ul. Harcerska, ul. Mickiewicza, ul. Gajowa, ul. Kościuszki, ul. Szkolna, ul. Ogrodowa, ul. Złotowska, ul. Sępoleńska, ul. Spokojna, ul. Wydmidzban, ul. Kolejowa, ul. Miła, ul. Cicha, ul. Strażacka, Mały Buczek od nr 26 do nr 37,     
31.05.2022 - Wtorek    Bługowo Wyb. nr 12-15, 17, 18; Buntowo Wyb. nr 27-29, 31-38;  Kleszczyna Wyb. nr 67, 73-80, 91-93, 105, 106; Nowa Święta Wyb. nr 1, 2, 4-7, 9-13, 15- 17, 17A, 41, 42, 49, 50, 51, 51A, 52B; Rosochy, Święta Wyb. nr 100-103, 101A, 106, 107, 107A, 110-114, 119, 119A, 120, 122-130, 122A, 129A; Wąsosz nr 19,21; Śmiardowo Złotowskie 9-10    
01.06.2022 - Środa    Borucino, Pniewo, Ciosaniec, Podgaje, Rydzynka, Chwalimie    
02.06.2022 - Czwartek    Zakrzewo, Drożyska Wielkie nr 70, 71, 95-98, 104-108, 113C, 113E, 115,119, Stawnica nr 32, Zabajka    
03.06.2022 - Piątek    Zabudowa wielolokalowa - odpady selektywne (bez biodopadów)    
06.06.2022 - Poniedziałek    Dzierzążenko, Łopienko, Wielatowo, Górzna Wyb. Nr 28, 42, 43, 45-47, 49-52, 55, 56, 59-61, 63-66, 68-70, 116, 119, 120, 120A; Kamień Wyb. Nr 49-52, 54; Krzywa Wieś Wyb. Nr 29, 33, 42-47, 49, 52, 54, 55; Radawnica Wyb.;     
07.06.2022 - Wtorek    Łobżenica: 600-lecia, Batorego, Głowackiego, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Pawła Szczuki, Plac Zwycięstwa, Raczkowskiego, Sobieskiego, Sosnowa, Ściegiennego, Dąbrowskiego, Świerkowa, Wojska Polskiego    
08.06.2022 - Środa     Izdebki, Luchowo - wybudowania, Luchowo wieś + droga do „Malwy”, Florowo, Lecznica, Bucholcowo, Chlebno    
09.06.2022 - Czwartek    Osówka, Piecewo, Plecemin, Płytnica, Ptusza, Sokolna, Tarnowiec    
10.06.2022 - Piątek    Potulice, Nowe Potulice, Debrzno Wieś, Laskowo, Smolnica; Lipka: ul. Wybudowanie, ul. Jesionowa, Osiedle Winiarnia;     
13.06.2022 - Poniedziałek    Franciszkowo, Międzybłocie, Nowy Dwór, Siedlisko Henrykowo, Stare Dzierzążno, Stawnica    
14.06.2022 - Wtorek    Lipka: Leśna, ul. Rudzińska, Oś. Rajdowe, Batorowo, Batorówko, Batorówko 1-6, Białobłocie, Czyżkowo, Czyżkowo - Konradowo, Czyżkowo Wybudowanie, M. Buczek od nr 1 do nr 7, N. Buczek od nr 1 do nr 4, Batorówko Wyb., Bługowo, Wielki Buczek, Mały Buczek, Nowy Buczek od nr 5, Stołuńsko, Osowo    
15.06.2022 - Środa    Dziegciarnia, Dźwierszno Małe, Dźwierszno Wielkie, Ferdynandowo, Józefinowo, Puszczka, Topola, Gródek Krajeński (domski letniskowe)    
17.06.2022 - Piątek    Drożyska Małe, Drożyska Średnie, Drożyska Wielkie, Łączyn, Kujan, Kujanki, Poborcze, Śmiardowo Złotowskie, Wersk,Osowiec                                                                                                                                                                      
20.06.2022 - Poniedziałek    Łobżenica: Browarna, Olszowa, Plac Wolności 12-15, Powstańców 2-12 (nr parzyste), Rzemieślnicza, Sikorskiego, Sportowa 1-40, Srebrna, Szkolna, Targowa, Targowisko, Wyrzyska 1-13 (nr nieparzyste) Wodna, Złota     
21.06.2022 - Wtorek    Łobżenica: Stelmachowskiego, Łączna, Powstańców Śląskich, Park Miejski, Powstańców Wielkopolskich, Spacerowa, Nad Rzeką, Złotowska 1-60, 23;     
22.06.2022 - Środa    Zabudowa wielolokalowa - bioodpady    
23.06.2022 - Czwartek    Biegodzin, Łobżonka, Młynowo, Stebionek, Witrogoszcz Kolonia, Witrogoszcz Osada, Witrogoszcz Wieś    
24.06.2022 - Piątek    Scholastykowo, Kiełpin, Łąkie Huta, Trudna, Łąkie, Gogolin, Łąkie SHR, Leśniczówka Lipka, Leśniczówka Potulice    
27.06.2022 - Poniedziałek    Kruszki, Kunowo, Piesno, Walentynowo, Wiktorówko     
28.06.2022 - Wtorek    Kościerzyn Mały, Szczerbin, Górka Klasztorna, Rataje, ul. Rzemieslnicza, ul. Spokojna, ul. Targowa    
29.06.2022 - Środa    Nieruchomości niezamieszkane - odpady selektywne    
30.06.2022 - Czwartek    Dębno, Dziunin, Fanianowo, Liszkowo, Nowina, Trzeboń   

W  przypadku nieruchomości niezamieszkanych (firmy, instytucje) mycie i dezynfekcja poojemników przeznaczonych na odpady niesegregowane (zmieszane) odbędzie się w dniu przewidzianym w niniejszym harmonogramie mycia na danej ulicy/ w danej  miejscowości. Operator prosi o wystawienie danego dnia pojemników celem ich opróżnienia i umycia.