pojemnik

01.09.2021 - Środa    Złotów: 8-go Marca, Bartosza, Bytomiaków, Dorsza, Gąszczak, Horsta, Jaśka, Kokowskiego, Kołodzieja, Kresowiaków, Kwidzyniaków, Leśna, Okrężna, Pellowskiego, Potulickich, Rodła, Rozdroże, Rożeńskiego, Wielatowska, Witosa, Zakątek, Złota + Dzierzążenko nr 99E, 99F, 151, 152, 154, 159, 160, 161    
02.09.2021 - Czwartek    Złotów: Cechowa, Chrobrego, Dworzaczka, Garncarska, Grochowskiego, Kościelna, Mickiewicza, Mokra, Nowa, Nowy Rynek, Obrońców Warszawy, Panny Marii, Pasterska, Plac Kościuszki, Plac Paderewskiego, Plac Wolności, Podolska, Półwiejska, Rybacka, Skargi, Słowackiego, Spichrzowa, Stary Rynek, Studzienna,  Targowa, Towarowa, Wawrzyniaka, Wodna, Wojska Polskiego, Zduny, Radowskiego, Kocika, Brzezińskiego, Świerkowa, Rogatki    
03.09.2021 - Piątek    Złotów: Al. Petera Josepha Lenne, Brzuchalskiego, Czarna Droga, Drzymały, Dwór Złotowski, Gorzelniana, Grudzińskich, Hubego, Jastrowska, Jaśminowa, Jerozolimska, Jeziorna, Kwiatowa, Maćkowiczów, Miła, Partyzantów, Plażowa, Pogodna, Promykowa, Różana, Słoneczna, Spokojna, Wędkarska, Widokowa, Wioślarska, Zaciszna, Zamkowa, Żeglarska + Dzierżążenko nr 1a-1l, 27-40    
06.09.2021 - Poniedziałek    Okonek: Kolejowa, Ogrodowa, Chrobrego, Mieszka I, Stawowa, Wodna, 1 Maja, Leśna, Piastowska, Stockelsdorf, Chłopickiego, Spokojna, Koszalińska, Słoneczna, Wojska Polskiego, Plac Wolności, Sosnowa, Rzeczna, Zacisze, Dębowa, Miodowa, Poznańska    
07.09.2021 - Wtorek     Złotów: Jarzębinowa, Jodłowa, Kujańska, Ogrodowa,  Piaskowa,Wodociągowa     
08.09.2021 - Środa    Bługowo, Buntowo, Karolewo-Kaczochy, Rudna, Skic, Sławianowo, Sławianówko    
08.09.2021 - Środa    Dębno, Dziunin, Fanianowo, Liszkowo, Nowina    
09.09.2021 - Czwartek    Zakrzewo, Drożyska Wielkie nr 70, 71, 95-98, 104-108, 113C, 113E, 115,119, Stawnica nr 32, Zabajka    
09.09.2021 - Czwartek    Łobżenica: Browarna, Olszowa, Plac Wolności 12-15, Powstańców 2-12 (nr parzyste), Rzemieślnicza, Sikorskiego, Sportowa 1-40, Srebrna, Szkolna, Targowa, Targowisko, Wyrzyska 1-13 (nr nieparzyste) Wodna, Złota + Rataje, Górka Klasztorna    
10.09.2021 - Piątek    Łobżenica: 1-go Maja, Krótka, Mickiewicza, Ogrodowa, Plac Wolności 1-11, Pocztowa, Polna, Powstańców 1-19, (nr nieparzyste), Sienkiewicza, Wyrzyska 2-30 (nr parzyste), Wyrzyska 15-33 (nr nieparzyste), Zajazdowa    
13.09.2021 - Poniedziałek    Złotów: Brzozowa, Chojnicka, Ciesielska, Domańskiego, Kamieniarska, Krzywoustego, Łowiecka, Murarska, Polna, Powstańców, Reymonta, Rzemieślnicza, Sienkiewicza, Sosnowa, Stolarska, Ślusarska, Wańkowicza, Za dworcem, Zielna    
14.09.2021 - Wtorek    Złotów: 600-Lecia, Boczna, Boh. Westerplatte, Głębinowa, Jagiełły, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Królowej Jadwigi, Marii Zientara- Malewskiej, Matejki, Moniuszki, Nieznanego Żołnierza, Norwida, Piasta, Robaka, Spacerowa, Skłodowskiej, Staszica, Szkolna, Szpitalna    
15.09.2021 - Środa    Bielawa, Grodno, Józefowo, Kamień, Krzywa Wieś, Radawnica, Grudna    
16.09.2021 - Czwartek    Annopole, Bartoszkowo, Pomiarki, Tarnowski Młyn 1-3, Tarnówka Węgierce, Annopole nr 10; Piecewo nr 43; Płytnica (os. Leśne); Ptusza nr 29, 31; Tarnowiec nr 24, 27, 29; Tarnowski Młyn Wyb, nr 4-6; Tarnówka Wyb. Nr 1, 2, 4, 5, 7,; Plecemin 16A-D. 20A; Blękwit Wyb. nr 2/3, 6, 29, 33B, 48, 50, 52, 62, 101, 103, 105, 108, 120; Międzybłocie 36, 36A, 38, 39, 41A, 41C, 42, Zalesie Wyb. nr 31-44, 48; Pieczyn, Zawilce    
17.09.2021 - Piątek    Zabudowa wielolokalowa - odpady niesegregowane (zmieszane)    
20.09.2021 - Poniedziałek    Zabudowa wielolokalowa - bioodpady    
21.09.2021 - Wtorek    Zabudowa wielolokalowa - odpady selektywne (bez biodopadów)    
22.09.2021 - Środa    Czernice, Głomsk, Ługi, Nowa Wiśniewka, Nowy Głomsk, Prochy, Stara Wiśniewka    
23.09.2021 - Czwartek    Drożyska Małe, Drożyska Średnie, Drożyska Wielkie, Łączyn, Kujan, Kujanki, Poborcze, Śmiardowo Złotowskie, Wersk, Osowiec    
24.09.2021 - Piątek    Kleszczyna, Nowa Święta, Święta, Wąsosz     
27.09.2021 - Poniedziałek    Dzierzążenko, Łopienko, Wielatowo, Górzna Wyb. Nr 28, 42, 43, 45-47, 49-52, 55, 56, 59-61, 63-66, 68-70, 116, 119, 120, 120A; Kamień Wyb. Nr 49-52, 54; Krzywa Wieś Wyb. Nr 29, 33, 42-47, 49, 52, 54, 55; Radawnica Wyb.;     
28.09.2021 - Wtorek    Blękwit, Klukowo, Górzna, Nowiny, Pieczynek, Zalesie    
30.09.2021 - Czwartek    Osówka, Piecewo, Plecemin, Płytnica, Ptusza, Sokolna, Tarnowiec    
04.10.2021 - Poniedziałek    Dziegciarnia, Dźwierszno Małe, Dźwierszno Wielkie, Ferdynandowo, Józefinowo, Puszczka, Topola    
05.10.2021 - Wtorek    Wielki Buczek, Mały Buczek, Nowy Buczek od nr 5, Stołuńsko, Osowo    
06.10.2021 - Środa    Bługowo Wyb. nr 12-15, 17, 18; Buntowo Wyb. nr 27-29, 31-38;  Kleszczyna Wyb. nr 67, 73-80, 91-93, 105, 106; Nowa Święta Wyb. nr 1, 2, 4-7, 9-13, 15- 17, 17A, 41, 42, 49, 50, 51, 51A, 52B; Rosochy, Święta Wyb. nr 100-103, 101A, 106, 107, 107A, 110-114, 119, 119A, 120, 122-130, 122A, 129A; Wąsosz nr 19,21; Śmiardowo Złotowskie 9-10    
07.10.2021 - Czwartek    Drożyska Wielkie nr 1, 69; Kujanki Wyb.; Nowa Wiśniewka Wyb. nr 17, 19; Poborcze Wyb. nr 5, 7, 23, 23A, 24, 25; Prochy Wyb. nr 12, 16, 18-20; Stara Wiśniewka Wyb. nr 84, 84A, 88, 90, 92, 93, 95, 99, 109, 112A, 126; Śmiardowo Złotowskie Wyb. nr 41, 42; Zakrzewo Wyb. nr 1, 3-12, 7A, 15, 15A, 16, 18-26, 28-33;  + Płosków, Stare Dzierzążno 32, Stawnica Wyb. nr 35, 37, 55, 100    
11.10.2021 - Poniedziałek    Okonek: Zdobywców Wału Pomorskiego, Niepodległości, Lipowa, Szczecińska,Kowalska, Chojnicka, 2 Lutego, Spółdzielców, Cmentarna, Jana Pawła II, Jeziorna    
12.10.2021 - Wtorek    Łobżenica: Stelmachowskiego, Łączna, Powstańców Śląskich, Park Miejski, Powstańców Wielkopolskich, Spacerowa, Nad Rzeką, Złotowska 1-60, 23; Szczerbin    
13.10.2021 - Środa    Gródek Krajeński, Izdebki, Luchowo wieś + droga do „Malwy”, Florowo, Lecznica, Bucholcowo    
14.10.2021 - Czwartek    Biegodzin, Łobżonka, Młynowo, Stebionek, Witrogoszcz Kolonia, Witrogoszcz Osada, Witrogoszcz Wieś    
15.10.2021 - Piątek    Kruszki, Kunowo, Piesno, Walentynowo, Wiktorówko     
18.10.2021 - Poniedziałek    Chlebno, Kościerzyn Mały, Luchowo - Wybudowania, Trzeboń    
19.10.2021 - Wtorek    Franciszkowo, Międzybłocie, Nowy Dwór, Siedlisko Henrykowo, Stare Dzierzążno, Stawnica    
20.10.2021 - Środa    Potulice, Nowe Potulice, Debrzno Wieś, Laskowo, Smolnica; Lipka: ul. Wybudowanie, ul. Jesionowa, Osiedle Winiarnia;     
21.10.2021 - Czwartek    Łomczewo, Lotyń, Przybysław, Babi Dwór, Brzozówka, Kruszka, Brokęcino, Borki, Drzewice, Lędyczek, Dolnik, Glinki Suche, Anielin, Glinki Mokre, Wojnówko, Skoki, Lubnica, Lubniczka, Wegorzewo    
22.10.2021 - Piątek    Borucino, Pniewo, Ciosaniec, Podgaje, Rydzynka, Chwalimie    
25.10.2021 - Poniedziałek    Łobżenica: 600-lecia, Batorego, Głowackiego, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Pawła Szczuki, Plac Zwycięstwa, Raczkowskiego, Sobieskiego, Sosnowa, Ściegiennego, Dąbrowskiego, Świerkowa, Wojska Polskiego    
26.10.2021 - Wtorek    Lipka: Leśna, ul. Rudzińska, Oś. Rajdowe, Batorowo, Batorówko, Batorówko 1-6, Białobłocie, Czyżkowo, Czyżkowo - Konradowo, Czyżkowo Wybudowanie, M. Buczek od nr 1 do nr 7, N. Buczek od nr 1 do nr 4, Batorówko Wyb., Bługowo    
28.10.2021 - Czwartek    Scholastykowo, Kiełpin, Łąkie Huta, Trudna, Łąkie, Gogolin, Łąkie SHR, Leśniczówka Lipka, Leśniczówka Potulice    
29.10.2021 - Piątek    Lipka: ul. IV Dyw. Piechoty, ul. Harcerska, ul. Mickiewicza, ul. Gajowa, ul. Kościuszki, ul. Szkolna, ul. Ogrodowa, ul. Złotowska, ul. Sępoleńska, ul. Spokojna, ul. Wydmidzban, ul. Kolejowa, ul. Miła, ul. Cicha, ul. Strażacka, Mały Buczek od nr 26 do nr 37,
27.10.2021 - Środa    Nieruchomości niezamieszkane - odpady selektywne

 

W  przypadku nieruchomości niezamieszkanych (firmy, instytucje) mycie i dezynfekcja poojemników przeznaczonych na odpady niesegregowane (zmieszane) odbędzie się w dniu przewidzianym w niniejszym harmonogramie mycia na danej ulicy/ w danej  miejscowości. Operator prosi o wystawienie danego dnia pojemników celem ich opróżnienia i umycia.