XX edycja Pucharu Recyklingu! Związek Gmin Krajny po raz kolejny nagrodzony w konkursie "Aktywni w Wielkopolsce"!
 
Szanowni Państwo,
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ramach czwartej edycji konkursu „Aktywni w Wielkopolsce” Związek Gmin Krajny po raz drugi został doceniony i otrzymał wyróżnienie w postaci nagrody pieniężnej.
10 października 2019 roku podczas uroczystej Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska Envicon Environment 2019 nagrodę za najlepsze wyniki w selektywnej zbiórce odpadów w województwie wielkopolskim oraz sukcesywnie prowadzoną edukację ekologiczną wręczył Przedstawicielowi Związku Gmin Krajny Katarzynie Trawka członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego – Jacek Bogusławski oraz Magdalena Dutka, prezes zarządu Abrys.
W tym roku kapituła doceniła podmioty, które w największej mierze odpowiadają za rezultaty w zakresie realizowanej gospodarki odpadami.
Konkurs o Puchar Recyklingu, organizowany przez czasopismo „Przegląd Komunalny” jest przedsięwzięciem, w ramach którego nagradzane są podmioty realizujące najbardziej efektywne systemy selektywnej zbiórki odpadów, a także prowadzące ciekawą i skuteczną edukację ekologiczną.
Pragniemy dodać, że Związek Gmin Krajny w 2016 roku również odebrał nagrodę i wyróżnienie w ramach w/w konkursu.
 
Więcej informacji o konkursie na www.pucharrecyklingu.pl.

 

Dyplom

 
Konkurs - Puchar Recyklingu - prezentacja (PDF, 1,6 MB)

dyplom